Ognisko w Markach – Parafia św. Izydora, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 93

Parafia
Spotkania odbywają się w trzeci wtorek miesiąca. Zaczynamy Mszą św. o godz. 18.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w parafii św. Izydora, następnie od godz.19.00 kontynuujemy spotkanie w Domu Katolickim (obok kościoła), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Kazimierz Sztajerwald. Parafia św. Izydora >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu wzięło udział 6 osób. Rozmawialiśmy o rozwoju, kryzysie, pojęciu miłości, poczuciu własnej wartości oraz „ja prawdziwym” i „ja fałszywym” na podstawie kilku pierwszych rozdziałów książki państwa Gajdów „Rozwój. Jak współpracować z łaską”.

Na zakończenie błogosławieństwa udzielił nam ksiądz Wojtek, aktualny opiekun ogniska w Markach, który uczestniczył w spotkaniu.

Na kolejne spotkanie zapraszamy we wtorek 15 grudnia o tej samej porze, tj. o godzinie 19.00.