Ognisko w Markach – Parafia św. Izydora, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 93

Parafia
Spotkania odbywają się w trzeci wtorek miesiąca. Zaczynamy Mszą św. o godz. 18.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w parafii św. Izydora, następnie od godz.19.00 kontynuujemy spotkanie w Domu Katolickim (obok kościoła), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Kazimierz Sztajerwald. Parafia św. Izydora >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Na spotkaniu poruszyliśmy swoje problemy, a także przeczytaliśmy artykuł z pisma „Rycerz Niepokalanej” pt. „Dary Ducha Miłości” autorstwa KS Marka Dziewieckiego.

Wzrastanie w miłości nie jest możliwe bez otwierania się na dary Ducha Świętego. Jezus posyła nam swego Ducha po to, byśmy uczyli się miłości prawdziwej, która jest osiągalna tylko w sferze ducha.

Na kolejne spotkanie utwierdzające nas w miłości do naszych współmałżonków, niezależnie od sytuacji zewnętrznej, zapraszamy 21 sierpnia, jak zwykle o 19.00.

Prosimy również gorąco o modlitwę w intencji ks. Szymona, opiekuna duchowego ogniska w Markach, który leży obecnie chory w szpitalu, oczekując kolejnej chemii, aby powrócił do nas zdrowy i mógł wspierać nas swoją obecnością i słowem podczas naszych wtorkowych spotkań.