Ognisko w Markach – Parafia św. Izydora, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 93

Parafia
Spotkania odbywają się w trzeci wtorek miesiąca. Zaczynamy Mszą św. o godz. 18.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w parafii św. Izydora, następnie od godz.19.00 kontynuujemy spotkanie w Domu Katolickim (obok kościoła), al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Kazimierz Sztajerwald. Parafia św. Izydora >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu uczestniczyło 9 osób: Anka, Piotr, Bogusia, Hubert, Marcin, Ania, Sławek, Halina i Edyta. Podzieliliśmy się swoimi historiami życia w takim zakresie, w jakim każdy z nas był gotowy.

Zauważyliśmy, że kryzys jest szansą rozwoju.

Zwróciliśmy uwagę na prawidłowe stosowanie słownictwa dotyczącego stwierdzenia nieważności małżeństwa (prezentacja na ten temat pod linkiem: „Kryzys znaczenia przysięgi małżeńskiej a zmiany w języku”, a także na to, że walka o małżeństwo odbywa się głownie na poziomie ducha

Zachęciliśmy się do przeczytania „Małżeńskiego podręcznika pierwszej pomocy”, który znajduje się pod linkiem: „Małżeński Podręcznik Pierwszej Pomocy”

Następne spotkanie odbędzie się w trzeci wtorek września, tj. 18.09., jak zwykle o godzinie 19.00 w Domu Katolickim. Zapraszamy!